Floriana

(tukšs)
 

Esiet sveicināti mūsu uzņēmuma SIA „Floriana” mājas lapā!

SIA „Floriana” Latvijas tirgū ir kopš 2002.gada un nodrošina klientu komplekso apgādi ar darba apģērbiem, gultas veļu, dvieļiem, galdautiem, salvetēm, galda svārkiem, kā arī piedāvā mīksto inventāru – spilvenus, segas un matračus.

Izpētot patērētāju vēlmes, 2005.gadā kompānija atvēra šūšanas cehu un paplašināja piedāvājamās produkcijas sortimentu ar pašu ražotām uniformām un gultas veļa.

SIA „Floriana” ražo un piedāvā plašā sortimentā iegādāties ērtus, praktiskus un skaistus darba apģērbus un aksesuārus, kas atbilst visām drošības prasībām un ES normām, sekojošu sfēru darbiniekiem:

√   Medicīna
√   HoReCa
√   Uzkopšana
√   Tirdzniecība un klientu apkalpošana

Medicīnas un sabiedriskās ēdināšanas darbiniekiem paredzētā apģērba, tāpat arī gultasveļas šūšanā tiek izmantoti kvalitatīvi profesionālie audumi. Šo audumu atšķirīgā iezīme ir izstrādājuma krāsas noturība un neliela materiāla saraušanās iespēja, kā arī vienmēr tik būtiskais reprezentablais ārējais izskats visu izstrādājuma kalpošanas laiku.

Tāpat tiek šūts apģērbs arī viesnīcu, bāru un restorānu darbiniekiem: pavāru jakas, priekšautus, cepurītes, bikses, vestes un citus aksesuārus, šūtus no higroskopiska („elpojoša” un mitrumu uzsūcoša) auduma, kas nodrošina komfortablu valkāšanu un vieglu kopšanu. Tāpat var izstrādāt un pašūt tieši Jūsu interjeram atbilstošus galdautus, salvetes, kā arī īpašas salvetes galda piederumu novietošanai.

Gultasveļas izvēlē tiek piedāvāta plaša krāsu gamma; bērnu gultasveļa tiek šūta no ekoloģiska materiāla, papildinot to ar maigām un neuzkrītošām uzdrukām.

Mūsu speciālisti regulāri atjauno uniformu kolekcijas un izstrādā jaunumus tekstilpreču sortimenta paplašināšanai.

SIA „Floriana” apģērbi un gultasveļas piederumi pieejami plašā cenu diapazonā, ļaujot iegādāties gan vienkāršus un pavisam nedārgus, gan arī izteikti ekskluzīvus modeļus.

Mūsu šūšanas darbnīcas klientu vidū ir aptiekas, farmaceitiskie uzņēmumi, skaistumkopšanas saloni un medicīnas centri, kuru darbības sfēra pieprasa kvalitatīvu medicīnisko apģērbu izmantošanu. Medicīnas darbiniekiem paredzēto specializēto apģērbu šūšanu pēc pasūtījuma veicam, tikai pasūtot apģērbu vairumā. Neatkarīgi no pasūtījuma apjoma šūšanas darbu veicam maksimāli īsā laika periodā.

Pēc pasūtījuma Jums pašūsim jebkura veida apģērbu, palīdzot īstenot Jūsu visdažādākās idejas un vēlmes.

Ar cieņu, SIA „Floriana”

https://prana-ko.lv/published/publicdata/SHOPPRANA/attachments/SC/products_pictures/images/Floriana.pnghttps://prana-ko.lv/published/publicdata/SHOPPRANA/attachments/SC/images/Logo_firm/swedi.jpghttps://prana-ko.lv/published/publicdata/SHOPPRANA/attachments/SC/products_pictures/images/abeba.jpg

 

Valūta:
Valoda
English  Latvian  Russian